Hakkımızda Ürünlerimiz Üretim Linkler Ana Sayfa

 Your Private Label

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ø  Ürün kalitemiz, güvenilirliğimiz ve tecrübemiz ile dünya pazarında rekabet edebilir olmak.

Ø   Müşteri odaklı kalite anlayışını tüm organizasyona benimsetmek.

Ø   Gerekli teknolojik yatırımları ve eğitimleri sağlayarak kalite sistemini,  üretim, hijyen ve verimliliğin iyileştirilmesini sağlamak.

Ø   Kalitenin; firmamız için ulaşılan ve korunan bir düzey değil, dünyanın gelişimine paralel olarak şekillenen koşullara göre değişen ve yenilenen bir hedef olmasını sağlamak.

Ø   Sürekli iyileştirme ve geliştirme mantığı ile hareket edip, tüm çalışanlarına bunları aşılayan ve müşterilerin memnuniyetlerini en üst düzeyde karşılayan bir kurum olarak hizmet verme anlayışıdır.

Ø  Tüketici ihtiyaçlarına yönelik üstün kaliteli ürünü sunmak için hammaddeden başlayarak, tüm proses aşamalarında ve nihai üründe tüketici sağlığını en üst düzeyde tutarak ilgili yasa ve tüzüklere uymak.

Ø  Gıda güvenliği ile ilgili tüm tehlikeleri belirlemek ve kontrolü sağlamak.

Ø  Kendi konusunda eğitimli personel ile takım çalışmasına önem veren, bireysel ve grup başarılarının sürekli teşvik edildiği bir çalışma ortamı sağlamak.

Ø  Gıda zincirindeki tüm kuruluşlarla etkin bir iletişim sağlamak

Ø  Oluşturduğumuz Kalite ve Gıda Güvenliği Politikasının uygulanmasını sağlamak ve Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmek Kalite ve Gıda Güvenliği politikamızdır.

                                                                                                               

  BERBAK Kalite Sisteminin ISO 9001, İSO 22000 standartlarına uygun ve sürekli gelişmeye elverişli bir yapıda kurulması ve yönetimi konusunda gereken kaynakları tahsis etmek konusunda kararlıdır. Pirinç ve Bakliyat paketlemesi ve depolaması kapsamında faaliyet gösteren firmamız, müşterilerinin beklentilerine ve yasal düzenlemelere uygun ürünler üretmeyi ve bunun için gerekli tüm önlemleri almayı, gereken faaliyetleri başlatmayı ve sürdürmeyi taahhüt eder.


                                      hakkımızda  |  ürünlerimiz  |  üretim  |   iletişim  |  ana sayfa  |  e-mail  |  yukarı